26 Aralık 2007 Çarşamba

Yeniyıl Yaklaşırken!

Yeni yıl yaklaşırken espirilerinde iğrençliği yükseliyor.''Seneye Görüşürüz'' dalgası en sık kullanılanlardan.Zaten akıllara yerleşmiş bu esprileri millet yapmak için fırsat bekliyor sanki.
Yeni yıl yaklaşıken bazıları telaşta, hediye konusunda hala karar veremeyenler hala hediye almayanlar şu aralar pek stres ve telaştalar.Neyseki ben çok önceden hallettim bu işi.
Yeni yıl yaklaşırken piyango satışları arttı ünlü gişecilerin önlerinde uzun kuyruklar oluşuyor.Bazı insanlar sadece bir bilet alırken bazıları bütün maaşı yatarıyor bu işe.
Yeniyıl yaklaşırken planlar kurulmaya başlandı yeni yıla nasıl giricez ne yazpacağız.Bazıları evde aileleriyle bazıları barda bazıları meydanda olucak Ben internette olacağım.
Yeniyıl yaklaşırken sitelerde hafif bir hareketlilik var bazıları tema değiştirdi bazılarında yeni yıl mesajı veren indexler var.Forumlarda yeni yıldan beklentileriniz başlıkları çoğaldı.
Yeniyıl yaklaşırken herkes biryerden beleş ajanda kapma peşinde.
Yeniyıl yaklaşırken mutlu olmakmı lazım yoksa üzülmekmi lazım bazıları bunu düşünüyor.Bencede karışık bir mesele yeni yıl diye sevinsekmi yoksa yaşlanıyoruz diye üzülsekmi tartışılır.
Yeniyıl yaklaşırken herkes sanki biraz daha meşgul herkesin düşünecek yapacak bir şeyi var...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder