17 Ekim 2008 Cuma

Mezar Taşı

Büyükşehir belediyesinin bugün yaptığı basın toplantısında mezarlıklarla ilgili taşıma ve değiştirme yönetmelikleri açıklandı.Bundan sonra mezar taşlarında isim soyisim gibi bilgiler dışında parantaz içinde mezar taşının en alt kısmına (mezar taşıdır) yazılıcağını açıkladı.

Tamemen geyik bi haber ben yazdım çünkü.Ama olsa ne komik olur :D
AAA abi one yaa öyle
baksana altında yazıoo
mezar taşıymış yaa bende birşe sandımm :D
Komik olur zaten herşeye ne olduğunu yazıoruz onlarada yazalım.

Birde Benim kendi fikrim var mezar taşı konusunda.Ben mezar taşı istemiorum.Mezar blogum olsun benim.Taş yerine böyle lcd bir ekran online bir şekilde isim falan yazsın dokunmatik olsun hatta isteyen blogda dolaşsın falan.Gerekirse ölmeden önce yetki verdiklerim girip netten düzenleyebilsin.Çok şekil fikir.

3 yorum:

 1. Bencede çok acayip bir fikir. Zaten şu teknoloji dünyasında nerede bulunmamış fikir varsa o revaçta :D
  Hatta bak bir kaç ekleme yapılarak güzel bir mezar taşı+anı defteri vs yapılabilir. Hımm bitirme ödevi bile olabilir yahu. Cidden hoşuma gitti bir kenara not etmek lazım :D

  YanıtlaSil
 2. Düşününce fikir çok süper ancak Türkiye'de olduğumuzu unutma anlarından birini yaşıyo sayılırız çalarlar öyle bir mezar taşını burda :D

  YanıtlaSil
 3. Burada yapacağımı kim söyledi ? :D
  Hem biz ileri zamanlardan söz ediyoruz. Hemen yarın olabilecek bir olay değil.
  Ayrıca bu mezar taşı olayını özel bi kesime yapmak çok daha delice olur. Misal sanatçılar vs. Düşünsene hayranları geliyor yazıyor birşeyler filan. Ya da siyasetçiler , dünyaca tanınmış kişiler filan..
  Güzel olur cidden ya ;D
  Ama dediğim gibi daha çok zamanı var :D

  YanıtlaSil