7 Temmuz 2009 Salı

Mum

Bir kişi varsa hayatında onun gidişi mumun sönüşüdür.Nekadar da karanlık olsa uzaktaki ışığı gözümüz görür ulaşılmaz değildir.Ve genelde uzakta hep bir ışık vardır,Eğer ona gitmek istersen.Ama ben etraftaki ışıkları söndürüp geldim mumun yanına! ...

6 Temmuz 2009 Pazartesi

Martı

En fazla gördüğüm 2. kuş türü.1.güvercinler.Herneyse konuya gelelim.Martılar çok fazla uçuyorlar.Pek araştırmam yok kendileri ile ilgili olarak ama gördüğüm kadarıyla durum bunu gösteriyor.Özellikle geceleri sürekli uçuyorlar.Ya göremedikleri için konacak yer bulamıyorlar ya da birşeyden tedirgin oluyorlar.Sabaha karşı hava aydınlanınca bir süre yok oluyorlar sonra tekrar ortaya çıkıyorlar.Sürekli uçuyorlar.Hayvanlarda ne bünye var okadar saat havada kanat çırp yorulmuyorlar herhalde.Vapur da simiti ekmeği havada kapma sahneleri süper oluyor zaten.Birde çatılara atılan ekmekleri yemek için toplandıklarında güzel sahneler çıkıyor ortaya.Fotoğraflayanı çok var.Bakınca nekadar özgür nekadar muhteşem dediğimiz o hayvanlar.Acaba düşündüğümüz kadar özgürlermi bunuda bilemeyiz.

Orig

2 Sene oldu bu Fotoğrafı çekeli.Sabaha karşı pc başında doğaçlama takılıyordum öyle.

2 Temmuz 2009 Perşembe

Gibi

ilk bakıldığında gülümser gibi bir surat ifadesinin olduğu bu kedi.2. bakıldığında veya farklı bir bakış açısı getirildiğinde tutan kişi tarafından sıkılması nedeniyle ciyaklamak üzere olduğu için ağzını açmış böyle bir ifade almış gibi bişey olmuş.Sen hangisini görmek istersen.